Bed & Breakfast - 1 *

Kompletní nabídka veškerého ubytování ve Winchester. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Winchester, kde najdeme města Sutton Scotney, Micheldever, Eastleigh, Whitchurch a Bishops Waltham.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. The Dolphin 

Foto: The Dolphin
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
79 %

Penzion The Dolphin se nachází ve Winchesteru a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi, vlastní restauraci a bar i bezplatné soukromé parkoviště. Součástí všech pokojů je vlastní koupelna. Penzion poskytuje úschovu zavazadel.


2. Saskia's Rooms 

Foto: Saskia's Rooms
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
94 %

Providing a garden and a terrace, Saskia's Rooms is situated in Winchester, not far from Winchester Cathedral and Winchester School of Art. Complimentary WiFi is offered. A flat-screen TV and DVD player are available in some units.


3. 16a 

Foto: 16a
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
98 %

Located in Winchester, Hannah's features B&B accommodation with free WiFi available throughout, an outdoor terrace with seating area and a lounge with piano, exposed wooden beams and fireplace.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí
osoby185 - 185 GBP za noc
Apartmá Deluxe
osoby205 - 205 GBP za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby0 - 0 GBP za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: